01:54 28.10.2020 reload
17 октября 2020, 16:23

У Києві відбулося засідання експерт-клубу Parimatch на тему матчей збірної України

В Києві в PMHUB Українська асоціація футболу та офіційний партнер національної збірної України Parimatch провели третє засідання Експерт-клубу Parimatch цього року.

Популярні футбольні експерти, гравці збірної України та функціонери порушили найактуальнішу тему жовтня в українському футболі — матчі синьо-жовтих проти команд Франції, Німеччини та Іспанії.

Участь у засіданні взяли віце-президент УАФ Юрій Запісоцький, представник Parimatch Вадим Місюра, гравці національної команди Андрій Пятов, Олександр Караваєв та Микола Шапаренко, лікар збірної Максим Бецко, головний тренер юнацької збірної України U-19 Володимир Єзерський та прес-аташе збірної України, модератор заходу Олександр Гливинський.

Присутні мали змогу подивитися знакові моменти товариського поєдинку збірної України проти команди Франції (1:7), а також матчів синьо-жовтих у Лізі націй проти Німеччини (1:2) та Іспанії (1:0). Після цього експерти висловили свої думки щодо цих ігор, а гравці збірної згадали, як саме готувалися до них та поділилися своїми враженнями від участі в матчах збірної.

все новости дня
новости за вчера 
Rambler's Top100
Полная версия сайта